Humpty se učí anglicky

1. Angličtina pro děti

ZuZu Kids kurzy
od 3 do 6 let
nově každé úterý a každý čtvrtek od 16:00 hod
110 Kč / hod
 

   Výuka probíhá pod vedením zkušeného lektora ze ZuZu týmu v intervalu 1x týdně a školní rok zahrnuje 32 výukových bloků po 45 minutách. Závěrečných 15 minut je věnováno výtvarným aktivitám, zaměřeným na právě probranou tématiku. Děti obdrží pracovní listy, které si pak odnášejí domů. Z pracovních listů si doma ve spolupráci s rodiči vytvoří pomůcku k písničce. Rodičům emailem zasíláme výstupy z každé hodiny s radami a tipy, jak s dětmi pracovat doma.

   Speciální anglické dětské písně jsou  upraveny tak, aby vyhovovaly výuce dětí ve věku 3 - 6 let. Zpívání těchto písní během výuky je doprovázeno pohybově-rytmickými (TPR) aktivitami, kde děti využívají pohybu, gest i mimiky a tím si snadněji slovíčka z písniček zapamatují. Prožitím pozitivních emocí během výuky si děti vybudují dobrý vztah k angličtině a odbourají zbytečný respekt a stres. Naše heslo je "To, co se naučíš s radostí... naučíš se na celý život!" 

2. Angličtina pro dospělé

KONVERZACE TIP TOP LINGUA
 

Tip Top Lingua je zcela nová a maximálně efektivní metoda učení se cizího jazyka formou zážitkové konverzace a interaktivních her s rodilým mluvčím, která využívá příjemné prostředí kaváren v centru Brna. Cílem je nejen rozmluvit se, získat v cizím jazyce sebedůvěru, ale i seznámit se s novými lidmi a načerpat nové inspirace. Můžete si vybrat z ANGLICKY, NĚMECKY a ŠPANĚLSKY hovořících rodilých mluvčích.

NOVÉ KURZY ZAČÍNAJÍ OD 1. 2. 2016! ZAREZERVUJTE SI SVÉ MÍSTO NA ÚVODNÍ LEKCI ZDARMA UŽ NYNÍ! 

3. Příměstský tábor s ANGLIČTINOU

LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR s ANGLIČTINOU pro děti od 3 do 6 let

 

Kontaktujte nás