Humpty Dumpty pomáhá

1. OXFAM v Humpty Dumpty

Tento měsíc u nás můžete zakoupit výrobky charitativní organizace OXFAM a podpořit tak dobrou věc. Výrobky této společnosti k nám z Velké Británie dovezl náš kamarád Radek Ewans, který pro Oxfam dlouhodobě pracuje. Oxfam zatím u nás nemá zastoupení a tak budou výrobky k prodeji pouze do vyprodání. Na další informace se ptejte obsluhy. Děkujeme všem, kteří přispěli.
 
OXFAM je významná mezinárodní charitativní organizace, která pod hlavičkou Oxfam International sdružuje 13 národních organizací zaměřených na odstranění chudoby a nespravedlnosti ve světě.
 
 
 

2. Sbírka hraček pro Dětskou nemocnici Brno

Během měsíce prosince u nás v kavárně probíhala sbírka hraček a sportovních potřeb. Vše doputovalo do Dětské nemocnice v čase vánočním. Humpty Dumpty společně s Vámi pomohl dětem prožít Vánoce o něco veseleji. Hračky, ke kterým děti za dobu pobytu v nemocnici přilnou, si mohou odnést s sebou domů.
 
 
 

3. Charitativní koncert

V prosinci jsme také vybrali 1 000,- Kč během charitativního koncertu pro Dětské centrum Chovánek v Brně - Bystrci. Částku jsme předali osobně vedení Chovánku den před Štědrým dnem. Z naší strany byla přislíbena další spolupráce. Přivítáme jakékoliv návrhy a nápady i z Vaší strany. Můžete nás kontaktovat na náš email: cafe@humptydumpty.cz .
 
 

Kontaktujte nás